Luizi zbulon zyrën e ‘Vëllait të Madh’ dhe habitet nga ajo që gjen brenda (VIDEO)

Luiz Ejlli, fituesi i edicionit të dytë të BBV, ka ‘zbuluar’ ditën e sotme zyrën e Vëllait të Madh. Ditën e sotme ai ka postuar një video…

The cast of the Dönence TV series, its story and all its details!

The cast of Kanal D’s new series Dönence has emerged. The preparations for the series prepared by Kanal D for the summer months will soon begin in…

The Yalı Çapkını series hit Mert Ramazan Demir badly! Nervous breakdown on set and tears in the trailer!

Mert Ramazan Demir, who won the hearts with the character of Ferit in the TV show Star TV screen on Friday evenings, became one of the most…

Alperen Duymaz fans weren’t too upset about the early finale of the Ego series!

When it was first heard that Alperen Duymaz and Melisa Aslı Pamuk would meet in the lead role in the Ego series, which met with the audience…

Unexpected big shock in Adım Farah series!

The 11th new episode of “Adım Farah” (My name is Farah) will be broadcast on Fox TV on Wednesday, May 10. The new episode of the series,…

Luizi flet pas fitores së BBV: Në vend që të isha i lumtur jam me lot në sy

Luiz Ejlli do të bëjë sonte një rrëfim ekskluziv në intervistën e tij të parë pas fitores së Big Brother VIP. Këngëtari është i ftuar në emisionin…

Olta Gixhari zbulon ku do e shohim pas “BBVA” (FOTO)

Olta Gixharin do e shohim sërish në ekran pas mbarimit të Big Brother VIP. Aktorja iu është përgjigjur sot pyetjeve të fansave dhe disa prej tyre donin…

215 mijë ndjekës brenda 1 jave! Ish- banorët e BBV ‘bëjnë namin’, ja kush theu rekord në rrjetet sociale

“Social Top 5”, një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” që sjell vëmendjen tek personazhet e famshëm, qofshin ata shqiptarë apo të huaj. Teksa të gjithë jemi…

Offer after offer is pouring in for Alp Navruz, who hit the target from 12 again with Yürek Çıkmazı End!

Famous actor Alp Navruz is rapidly increasing his popularity and does not fall off the agenda with his success in the projects he takes part in. The…

Devin character in the Aile series will go ahead of Aslan

While the action and tension gradually increased in Ay Yapım’s Aile (Family) series, which was screened on Show TV, the second promotion from the new episode was…