The pregnancy break is over, Bergüzar Korel becomes Müge Anlı’s rival in her new role

Bergüzar Korel, who was born in Istanbul in 1982, paints a happy family picture with her 3 children and her husband Halit Ergenç. The actress, who was…

Nuk i njihte kush ishin Jori dhe Olta, qytetari iu kërkon një nder dhe na shkriu së qeshuri (VIDEO)

Mesa duket jo të gjithë e kanë parë BB VIP Albania dhe mbase nuk i njohin personazhret publike në Shqipëri. Diçka e tillë ka ndodhur së fundmi…

Me disa kilogramë më pak, kështu po duket tani Learta Jakupi

Learta Jakupi është ndër personazhet më të përfolura në vend. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Krahas punës në biznesin…

Ke qenë e lidhur me Luizin para BB VIP? Jori habit me përgjigjen

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio ish-banorja e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Jori Delli. Kur modelja e njohur ishte…

“Në vend të isha i gëzuar, jam me lot në sy”, Luizi zbulon si qëndron e vërteta për ‘Instagramin’ e tij

Një ndër ngjarjet më të bujshmë të show-bizzit shqiptar ishte mbyllja e Instagramit me më shumë se 700 mijë ndjekës, e hapur nën emrin e ish-banorit të…

Luizit në Gjakovë i brohorasin “Olta” nga publiku, ai bën reagimin interesant

Këngëtari Luiz Ejlli ka mbajtur dy koncerte për dy ditë radhazi në një diskotekë të Gjakovës. Ai ka mahnitur publikun me iinterpretimin e tij, pasi është shndërruar…

Ekskluzive: Big Brother i gjen punë Kristit dhe Zhaklinës! Ja ku do t’i shohim së shpejti

“Big Brother” mbaroi, por u sigurua që disa nga bashkëpunëtorët e tij dhe finalistët mos t’i linte pa punë këtë verë. Burime ekskluzive për “Iconstyle” kanë mësuar…

E famshmja shqiptare zotohet se do të ndajë Luizin dhe Kiarën

Sapo thua emrin e Kiçes, të gjithë e njohin për batuatat e saj në rrjetin social Instagram. Ajo është një nga personazhet më ‘In’ të rrjetit dhe…

Çfarë ndodhi mes Luizit dhe Kiarës në post BBV? Bledi Mane zbulon të vërtetën dhe habit me arsyen e braktisjes së studios

Ish konkurrenti i Big Brother Vip, Bledi Mane ka folur rreth prapaskenave dhe detajeve nga post- Big Borother, ku ish banorët janë mbledhur kokë më kokë dhe…

“Zot më ruaj mend e kokës, më mbaj me këmbë në tokë”, Luizi zbulon planet pas BBV

Prej disa muajsh, Luiz Ejlli është kthyer në një nga personazhet më të dashur dhe të komentuar për publikun shqiptar. Pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP 2”…