The second drama couple has been released from the Duy Beni series! Caner Topçu’s old co-star became his new partner!

The youth series Duy Beni (Hear Me), broadcast on Star TV in the summer of 2022, created a great awareness. It was seen that some of the…

Jori dhe Noizy në një lidhje? Ish-banorja e BBV publikon foton që i habiti të gjithë

Jori ka publikuar pak ditë më parë një video teksa kërcen me këngën e Noizyt. Por ditën e sotme, dyshja na kanë ngritur dyshime. Noizy ka publikuar…

Engjo shumë shpejt me këngë të re, zbulohen detaje

Këngëtari i ri në moshë e në estradë, shqiptar nga Kosova por që jeton dhe vepron në shtetin zvicran, Engjo është emri që do mbetet gjatë në…

Luizi po jeton te shtëpia e Kiarës? Fansi bën veprimin e papritur

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutuan disa nga ngjarjet me të komentua lidhur me banorët e Big Brother Vip Albania pas përfundimit të…

Si kompania One.al mashtron konsumatorët në Shqipëri

Në ditët e fundit, kompania telekomunikacionit One.al ka ardhur në qendër të vëmendjes publike për shkak të denoncimeve të pafundme të klientëve të saj. Një numër i…

Luizi takohet me Butrint Imerin? Fituesi i BBV bën namin në rrjetet sociale (FOTO)

Të shtunën Luizi u shpall fitues i edicionit të dytë të “Big Brother VIP Albania”. Përveç kësaj, Luizi ka shënuar edhe suksese të shumta. Një nga to…

Pas suksesit të ‘BBV2’, Olsa Muhameti zbulon emisionin e bujshëm që do të nis këtë verë në TCH (VIDEO)

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur…

E pabesueshme, ja çfarë i ndodhi Luizit pas fitores së BBV (FOTO)

Të shtunën e javës së kaluar Luiz Ejlli u shpall fitues i Big Brother VIP 2, pas 4 muaj e gjysmë brenda shtëpisë më të famshme në…

Ia kalon edhe mbretit Charles, Luiz Ejlli thyen një tjetër rekord

Luiz Ejlli do të mbahet mend gjatë nga publiku shqiptar që pas aventurës së tij në “Big Brother VIP”. Jo vetëm si fitues i reality show-t, por…

A do kthehen 3 nga Maldivet? Përgjigjja e Luizit na habiti të gjithëve

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli, ka dhënë një intervistë për emisionin “Shqipëria Live” teksa ndodhej në ‘afterparty’-n, ku u festua me…