Luiz Ejlli do të bëjë sonte një rrëfim ekskluziv në intervistën e tij të parë pas fitores së Big Brother VIP. Këngëtari është i ftuar në emisionin e Donald dhe Romeo Veshajt “Më lër të flas”.

Në promon e emisionit Luizi shfaqet me lot në sy dhe shprehet se nuk është i lumtur në këtë moment.

Pak ditë më parë fituesi i BBV tregoi se pas daljes nga shtëpia menjëherë ka shkuar në Shkodër pasi nëna e tij nuk ka qenë mirë nga ana shëndetësore. Mbetet të presim për të mësuar më shumë në rrëfimin e Luizit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *