“Bashkëshorti im të jetë si Luizi”, E hoqën nga puna se përmendi ish-banorin e BBV, reagon për herë të parë gazetarja dhe zbulon lëvizjen e radhës

Ish gazetarja e RTSH-së, Eri Muço, e cila u hoq nga puna pasi përmendi Luiz Ejllin, fituesin e Big Brother VIP në ambientet e studios së lajmeve…

“Është vepër penale!”, Deklaroi se u kërcënua nga ish-banorja e BBV dhe kunati i saj, Tea denoncon Kiarën në polici?

E bujshme ishte deklarata e ish-banores së “Big Brother VIP” Tea Trifoni, e cila pohoi publikisht se ishte kërcënuar nga Kiara dhe familjarët e saj me jetë….

Pas celebrimit në finalen e “BBVA”, zbulohet kur do mbahet dasma me familjarët e Luizit dhe Kiarës

Pas dasmës së mbajtur pak muaj më parë si lojë e Big Brother dhe pas dasmës së vërtetë që u mbajt në finale, Kiara ka zbuluar se…

Arbër Hajdari del me deklaratën e fortë për moderatoren: Kiara Tito ma ka nxirë

Arbër Hajdari ka dhënë opinionet e tij të fundit për këtë “Big Brother”, gjatë një interviste mbrëmjen e djeshme. Ai u shpreh se rifutja e 4 banorëve…

Incident para finales së “BBV2”, do të habiteni se çfarë i ndodhi Keisi Medinit

Mbrëmjen e djeshme në finalen e BBV ishin të ftuar të gjithë ish-banorët e këtij edicioni e një ndër to edhe Keisi Medini. Ajo çfarë mori vëmendjen…

Martesa e Luizit dhe Kiarës është e jashtëligjshme? Del dokumenti

Martesa mes Luizit dhe Kiarës mbrëmjen e djeshme LIVE mbërtheu para televizorit të gjithë shqiptarët brenda dhe jashtë vendit. Kurorëzimi i martesës u bë me një ceremoni…