Olta Gixharin do e shohim sërish në ekran pas mbarimit të Big Brother VIP. Aktorja iu është përgjigjur sot pyetjeve të fansave dhe disa prej tyre donin të dinin mbi projektet e saj.

Olta ka zbuluar se do e shohim me një film duke lënë fansat kuriozë për më shumë.

“Një film me një kast që as ju shkon në mendje”, u përgjigj ish-banorja.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *