Luizi zbulon zyrën e ‘Vëllait të Madh’ dhe habitet nga ajo që gjen brenda (VIDEO)

Luiz Ejlli, fituesi i edicionit të dytë të BBV, ka ‘zbuluar’ ditën e sotme zyrën e Vëllait të Madh.

Ditën e sotme ai ka postuar një video në rrjetet sociale me fansat që të shohin sesi duket nga brenda zyra e “Vëllait të Madh”, aty ku merreshin vendimet për çfarë bëhej brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Përmes videos Luizi thotë se duke kërkuar, kishte gjetur një zyrë që i tërhoqi vëmendjen dhe u habit nga ato që gjeti brenda.

Siç shihet edhe në foto, në zyrë janë fotografitë e të gjithë banorëve që ishin pjesë e BBVIP, ku në fotot e tyre ka nga një kryq përveç asaj të Luizit.

“Më në fund u takuan bashkë vëllai i madh me të voglin”, shkruan ai bashkangjitur me videon.

VIDEO:

Related Posts

Celebrating Tradition and Community

A Dairy Queen restaurant in the charming town of Kewaskum, Wisconsin has been making waves on the internet. The reason? A sign proudly displayed on its front…

Shiloh Jolie, Angelina Jolie’s 16-year-old daughter, has begun her first romance: see how the actress reacted.

Time, that mysterious phenomenon, moves so quickly that its passage sometimes passes unnoticed. Shiloh, the once-tender child who rested in the arms of Angelina Jolie and Brad…

Prince William Steps in for Father King Charles

With King Charles undergoing regular cancer treatments in London, his son Prince William has taken on the responsibility of fulfilling the royal duties on behalf of his…

Luke Bryan Thanks Fans for Support After Losing Voice at National Championship Game

Fans of musician Luke Bryan have rallied around him with their best wishes after he lost his voice while cheering on the Georgia Bulldogs during the National…

Brad Pitt ‘devastated’ by children dropping his surname, and blames Angelina Jolie, claims source

Brad Pitt has been left ‘devastated’ by the fact that his kids are dropping his surname, and believes that ex-wife Angelina Jolie is a driving factor behind…

Unveiling the Mystery of the Vintage Knife Sharpener

Have you ever come across an old, peculiar kitchen gadget and wondered what it could be? Recently, a homeowner shared a picture of such a gadget in…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *