Noizy zbulon planet: Kam dy fjalë edhe për Luiz Ejllin

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Një mbrëmje pas finales së madhe është organizuar një ‘afterparty’ për të festuar me të…

Sara Hoxha zbulon kur do nisë Big Brother VIP 3

Big Brother VIP 2 mbaroi dhe Sara Hoxha ka deklaruar se së shpejti do të ketë edhe Big Brother VIP 3 pas suksesit te jashtezakonshem që pati…

Menjëherë pas daljes nga BBVA, Luizi dhe Donaldi sjellin befasinë e parë (VIDEO)

Këngëtari Luiz Ejlli të shtunën e 6 majti u shpall fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania. Por, menjëherë pas kësaj, Luizi ka nisur…

Luizi shokon me deklaratën: Asnjë nuse nuk është e denjë për nënën time

Dasma e çiftit më të ndjekur të momentit në Shqipëri Luizit dhe Kiarës tërhoqi vëmendjen e miliona shqiptarëve mesnatën e së shtunës. Ndërkohë ajo që ra në…

“BBV3” nis së shpejti? Eduard Grishaj zbulon ‘sekretet’ e produksionit (VIDEO)

Pas mbarimit të finales së madhe, regjisori i Big Brother dha një intervist për Shqipëria Live, ku është pyetur rreth fillimit të “BBV3”, duke na treguar se…

“Ku fjete pas daljes nga BBV?” Luizi nxehet keq me gazetarin: Ça po të duhet ty

Luizi ka dhënë një intervistë të shkurtër për “Shqipëria live”, ku ka treguar sesi kanë kaluar orët pas finales së Big Brother VIP. Në një moment gazetari…

Si është marrëdhenia e Kiarës me kunatin e Luizit? Ja detaji që tërhoqi vëmendje në Instagramin e tij (FOTO)

Marrëdhënia mes Kiarës dhe Luizit është diskutuar shumë për ndodhitë brenda shtëpsië së “Big Brother VIP”, por edhe për ato jashtë. Pas daljes për herë të dytë…

“Kam ikur fshehurazi në Shkodër”, Zbulohet arsyeja e rëndë pse nëna e Luizit nuk mori pjesë në dasmën e të birit

Këngëtari Luiz Ejlli ka qenë kryefjala e mediave gjatë këtyre ditëve. Ai u shpall fitues i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania dhe që pas…

Efi xheloze për Kiarën? Ja çfarë tha ish-banorja e BBV teksa Luizi këndonte në skenë (VIDEO)

Luizi dhe Kiara kanë qenë në qendër të vëmendjes pas finales së “Big Brother VIP”, me fansat që i ndjekin ngado. Vëmendje kanë marrë edhe në festat…

Dasma e Luizit me Kiarën nuk është e vlefshme? Gazetarja zbulon si qëndron e vërteta

Celebrimi i dasmës së Luizit dhe Kiarës në Bashkinë e Tiranës është përcjellë më shumë emocion nga shumë fansa dhe teleshikues por nuk kanë munguar dhe zërat…