Luizi takohet me Butrint Imerin? Fituesi i BBV bën namin në rrjetet sociale (FOTO)

Të shtunën Luizi u shpall fitues i edicionit të dytë të “Big Brother VIP Albania”. Përveç kësaj, Luizi ka shënuar edhe suksese të shumta. Një nga to është edhe ajo e numrit të ndjekësve në ‘Instagram’.

Ai ka arritur të grumbullojë plotë gjysëm milioni në profilin e tij të ri. Por jo vetëm kjo, ai po arrin edhe numër të madh të pëlqimeve në postimet e tij.

E madje një postim i tij po pëlqehet sa dyfishi i pëlqimeve të një postimi të Butrint Imerit.

Butrint Imeri është komentuar shumë gjatë rrugëtimit të Luizit në “BBVA” dhe kjo e gjitha për shkak të Kiara Titos, të dashurës së dikurshme të tij. Por, ende nuk ka dal asnjë foto nëse Luizi dhe Butrinti mund të jenë takuar pas finales, kjo për të sqaruar edhe publikun për marrëdhenien me Kiarën, pasi ky i fundit e ka mbështetur në eksperiencën në BBV.

FOTO:

Related Posts

Caitlyn Jenner Opens Up About Her Relationship with the Kardashian-Jenner Family

Caitlyn Jenner, the 73-year-old former Olympian and reality TV star, recently sat down for an interview to promote her upcoming documentary about her family. In the interview,…

Kurt Russell and Goldie Hawn are happy because they became grandparents again.

Kurt Russell and Goldie Hawn are really happy because they just became grandparents for the eighth time. They’re as thrilled as any grandparent would be! Everyone knows…

Sally Field’s worst on-screen kiss in her decades-long career might be a surprise to most

Sally Field has always been a favorite of mine. She is a legendary actress with exceptional talent. Additionally, the 76-year-old has had a long history of on-screen…

Flight attendant gives hilarious response to an arrogant rich woman

A very well dressed woman at this person’s flight refused to raise her tray when asked to do so by the gay flight attendant. Instead, she showed…

Michael Strahan’s daughter in extreme pain during chemotherapy for brain cancer

In a poignant and candid YouTube vlog, Isabella Strahan, the daughter of renowned TV personality Michael Strahan, opened up about her ongoing struggle with brain cancer. At…

A royal expert gives a “major” report on Kate Middleton’s surgery weeks after she got out of the hospital.

Kate Middleton is continuing her recovery from her abdominal surgery in mid-January. The Princess of Wales left the hospital, The London Clinic, almost two weeks after the…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *