Mesa duket jo të gjithë e kanë parë BB VIP Albania dhe mbase nuk i njohin personazhret publike në Shqipëri.

Diçka e tillë ka ndodhur së fundmi me aktoren Olta Gixhari dhe modelen Jori Delli.

Dyshen i ka ndaluar një zotëri me idenë se janë vajza të thjeshta (jopublike) dhe iu ka kërkuar t’i bëjnë disa fotografi tek stadiumi.

Në vido shihet Jori teksa ulet në mënyrë që t’i bëjë foto sa më të mira zotërisë teksa kjo situate ka shkaktuar të qeshura tek fansat.

VIDEO:

@tiziana.socialmedia

♬ original sound – tiziana/socialmedia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *