Ke qenë e lidhur me Luizin para BB VIP? Jori habit me përgjigjen

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio ish-banorja e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Jori Delli.

Kur modelja e njohur ishte brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ka pasur aludime se mes saj dhe Luiz Ejllit ka pasur një romancë para se ata të futeshin aty brenda.

Si qëndron e vërteta e kësaj?

Jori: Luizi nuk ishte fare i vërtetë aty brenda, tallej.(qesh)

Ai thonte që ne kemi qenë bashkë dhe unë që i thoja ‘mirë mirë’.

Jam e lumtur për Luizin dhe Kiarën.

Pashë që më kishte dalë një video në TikTok që gjasmë provokoja Luizin.

Isha shtrirë te divani, por unë jam shumë e gjatë, kisha zgjatur këmbët me atë qëndrimin tim si çun.

Në atë moment isha përgjumësh, më kishte dalë pak gjoksi dhe njerëzit thonin që e kisha bërë kastile.

Ne kishim një kimi të madhe dhe rrinim bashkë, këndoja, kërceja me të, kishte humor.

Në atë shtëpi aq doja unë.

Nuk kam patur më kontakte me Luizin që pas mbarimit të BB VIP.

Me Kiarën nuk kemi folur shumë, nga ana ime nuk ka patur hatërmbetje dhe jo nuk më ka ftuar në dasmë.

Luizi më ftoi kur ishim brenda, nuk e di a vlen ftesa tani që kemi dalë.(qesh)

Related Posts

She put a ball of aluminum foil in her washing machine. Only a few people know this awesome trick

No one really likes doing laundry but it is a part of our daily activities. In most cases, it is time-consuming and quite frankly annoying. Luckily for…

Bull was chained up his whole life – now watch when this animal hero cuts the lock

Whether it’s a dog, a cat, a hamster, or a cow, one thing is clear: it’s never okay to neglect animals. A bull named Bandit lived his…

The mom wants to give her baby, who has Down syndrome, to foster care. So, the dad decides he’ll take care of the baby all by himself.

Every day, lots of babies are born all over the world with conditions that make them different. But every baby is special and deserves love, care, and…

Jane Fonda criticizes Jennifer Lopez’s relationship with Ben Affleck: ‘Feels too much’

A friend is someone who checks in on you and provides honest feedback on your relationships at regular intervals. Jane Fonda, who is close to Jennifer Lopez,…

Recognize her? Better sit before you learn her true identity…

Joan van Ark was born on June 16, 1943, in New York City, New York. Her parents were not connected to the film industry. When Joan was…

Gracefully aging, Helen Hunt is as beautiful today as she was five decades ago

Pressured by Hollywood and discerning fans that impose impossible standards of perfection, many celebrities are chasing youth in the hopes of achieving immortal beauty. Dismissing expectations of…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *