Menjëherë pas daljes nga BBVA, Luizi dhe Donaldi sjellin befasinë e parë (VIDEO)

Këngëtari Luiz Ejlli të shtunën e 6 majti u shpall fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania.

Por, menjëherë pas kësaj, Luizi ka nisur punën dhe angazhimet muzikore si me koncerte ashtu edhe me këngë të reja.

Tashmë, këngëtari nga Shkodra ka përfunduar projektin e parë pas daljes nga BBVA, e që është në bashkëpunim me aktorin Donald Veshaj.

Donaldi ka publikuar një video në llogarinë e tij në Instagram ku ka njoftuar duetin e dyshes duke dhënë disa detaje rreth tij.

Në përshkrimin e postimit, Donaldi zbuloi se kënga mban titullin “2 Shotsa”, producent i të cilës është Elgit Doda dhe pritet të publikohet këtë të premte.

Në video, Luizi dhe Donaldin shihen bashkë në ambientet e një zyre teksa këndojnë e kërcejnë me këngën e tyre.

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur dyshja që vëmendjen më të madhe morën nga pjesëmarrja në Big Brother VIP Albania.

Por, ndryshe nga Luizi, Donaldi doli i dyti në edicionin e parë të BBVA ku fitues u shpall balerini Ilir Shaqiri.

VIDEO:

Related Posts

Dolly Parton Stuns in Outfit During Thanksgiving Day Football Game Halftime Show

Dolly Parton shocked football fans everywhere on Thanksgiving Day when she performed the halftime show of the Dallas Cowboys, Washington Commanders football game. People were stunned when…

7 Kids’ Homework Questions That Leave Adults Scratching Their Heads

Several parents shared their children’s homework, that made them tilt their heads and call for help. Fortunately, some Reddit and Twitter users came to the rescue and…

Paparazzi photos show what Goldie Hawn, 77, really looks like – and everyone’s saying the same thing

Goldie Hawn is a name almost anyone will recognize. The actress has been a mainstay in the American media for decades because of her immensely successful career….

Man Gives Up His First-Class Seat To 88-Year-Old Stranger, Bringing Her To Tears

We’ve all witnessed it – the pressures of travel can occasionally bring out the less pleasant side of individuals. Crowded spaces, unexpected delays, and the usual chaos…

Real life Rapunzel has hair brushing the ground behind her with 90-inches of flowing brown locks.

The woman, who calls herself a “real-life Rapunzel,” claims that caring for her hair is her full-time job and that she earns money by growing and flaunting…

8 Body Symptoms You Should Be Aware Of

Being in tune with our bodies is important as it helps us identify potential health problems. Recognizing the warning signs our body may display when something is…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *