Mbrëmjen e djeshme në finalen e BBV ishin të ftuar të gjithë ish-banorët e këtij edicioni e një ndër to edhe Keisi Medini.

Ajo çfarë mori vëmendjen në ‘look-un’ e saj ishte se në vend të këpucëve me takë, Keisi erdhi në skenë me atlete e për këtë ka treguar se kishte një arsye.

Ish- banores i kishte ndodhur një incident ditën e djeshme dhe si pasojë kishte ndrydhur një këmbë dhe ishte e detyruar të mos vishte taka të larta, por atlete.

“Yje më morët msysh e ndrydha një këmbë sot”. ka shkruar ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *