Rita Ora në Hungari interpreton me flamur të Serbisë në dorë

Ylli i muzikës Rita Ora ka interpretuar në Hungari të shtunën mbrëma në Festivalin e të Rinjve në Szeged. Në këtë Festival kanë interpretuar disa yje me…

Kiara bën ndryshimin e papritur në flokë, a thua a do t’i pëlqejë Luizit me pamjen e re?

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun. Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin. Kiara është shumë…

Nuk do ta njihni, kaq shumë ka ndryshuar “Nita” e serialit “Kafeneja jonë”

Aktorja Leonora Mehmetaj ka pasur disa role të suksesshme në teatër e film. Por, roli i saj më i famshëm dhe popullor, padyshim që mbetet ai i…

Arbana Osmani i nxjerr mesazhet ndjekëses dhe nuk ia lë mangët

‘Mortja veshin e saj’, Arbana i nxjerr mesazhet ndjekëses dhe nuk ia lë mangët. Arbana ka postuar së fundmi në InstaStory disa foto ku tregonte look-un e…

Ndodh e papritura, mbulohet Kiara Tito, gruaja e Luiz Ejllit

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun. Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin. Kiara është shumë…

Kiara bëhet nuse për qejfin e nënës së Luizit, vesh fustanin plotë me gurë

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun. Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin. Kiara është shumë…

Kiara po bëhet nënë për herë të parë? Fotografia e fundit zbulon sekretin e bukuroshes

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun. Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin. Kiara është shumë…

Pak kohë pasi u bë nënë e dy fëmijëve, Tuna tani sapo dha lajmin e madh

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin. Por, asnjë…

Luizi merr dënim për shkelje në trafik, dalin pamjet

Luiz Ejllin filmohet teksa merr dënim për shkelje në trafik. Policia Bashkiake nuk ka kursyer as këngëtarin Luiz Ejlli. Në një video të shkurtër të siguruar nga…

Një mami si Fifi, do të shkriheni nga fotografia e saj e fundit me të birin bukurosh

Fifi është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të njohura për publikun shqiptar. Ajo këtë vit ka pasur risi në jetën personale, duke krijuar lidhje dashurie,…