Bora Zemani shfaqet në pamje krejt ndryshe, i befasoi të gjithë me postimin e fundit

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun. Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të…

Luizi i shkon te dera Kiarës dhe bën gjestin e papritur

Kiara në dush, Luizi i shkon te dera dhe bën gjestin e papritur. Fituesi i Big Brother VIP Albania 2, njëherit edhe njëri prej këngëtarëve më të…

Luizi zbulon fobinë më të madhe të Kiara Titos

Kiara e tmerruar, Luizi zbulon fobinë e saj më të madhe. Luizi dhe Kiara këtë javë kaluan pushimet në Turqi, teksa nuk ngurruan as të publikonin pamje…

Arbana Osmani për herë të parë na prezanton me veturën e saj luksoze

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari. Ajo është martuar, por nuk ka bërë publike shumë pamje nga dasma. Arbana është shumë aktive…

Luiz Ejlli tregon se nëna apo nusja vjen e para

Nëna apo nusja vjen e para? Luizi i përgjigjet ndjekësve të tij. Prej disa ditësh, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë qenë me pushime së bashku. Edhe…

Zbulohet një tjetër konkurrente e “DWTS”, ja kush është ish-banorja e Big Brother VIP që do t’a shohim në spektaklin e kërcimit

“Dancing with the stars” do të rikthehet në sezonin e ri televiziv dhe deri tani janë zbuluar disa emra që do t’i shohim në spektaklin e kërcimit….

Këta janë emrat e parë që do futen banorë në Big Brother VIP 3

Shumë shpejt do të nisë sezoni i ri televiziv dhe të gjithë janë kuriozë se kë do të shohim në edicionin e tretë të Big Brother VIP…

A Priest and a Lawyer walk into a bakery

A Priest and a Lawyer walk into a bakery. The Lawyer looks around shrewdly, grabs three freshly baked buns and quickly puts them into his pockets. He…

The wife takes her husband to a strip club, but didn’t expect this!

A wife decides to take her husband, Dave, to a strip club for his birthday. They arrive at the club and the doorman says, “Hey, Dave! How…

Have you ever seen one of these mowers?

My uncle picked up this old riding lawn mower from his neighbor… It was in their barn. My brother and i have been looking but we can’t…