Fifi është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të njohura për publikun shqiptar.

Ajo këtë vit ka pasur risi në jetën personale, duke krijuar lidhje dashurie, e më pas edhe është bërë nënë.

Edhe pas lindjes, ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E sot ajo ka publikuar fotografinë më të ëmbël me të birin e saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *