Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, ajo është shfaqur me gjoksin e zbuluar, i cili duket shumë i fryrë.

Mos vallë, kjo është shenjë që Kiara dhe Luizi po bëhen prindër?/ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *