Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

E përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se së shpejti do të sjellë një projekt të ri muzikor.

Duket se pasi është bërë nënë, Tuna nuk e ka ndërmend të ndalet me këngë të reja./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *