Dasma e vitit në Kosovë! Martohen dy vëllezërit e Albion Rexhajt, ai ju kushton këngë surprizë

Këngëtari i mirënjohur Albion Rexhaj ka martuar dy vëllezërit e tij më të mëdhenjë Dardanit dhe Albanit, shkruan Billbordi.com

Dasma është mbajtur para disa netësh në një nga sallonet më luksoze të dasmave në Kosovë.

Me këtë rast Albion Rexhaj ju ka kushtuar një këngë surprizë dy vëllezërve të tij e cila do publikohet sonte nga ora 19:00 në kanalin e tij zyrtar.

Sipas pamjeve të siguarara lirisht mund të cilësohet si dasma e vitit, pasi gjithçka shihet se është bërë në detaje.

Prindi i Albionit, Miftar Rexhaj poashtu ka shkruar urim për djemtë e tij dhe një falenderim për të gjithë të pranishmit ku shkruan:

“Urime Martesa
Urime te ngrohta per djemt dhe nuset tona DARDAN & LAURA dhe ALBAN & EGZONA jashtezakonisht te jashtezakonshem. Pritshmeria qe ju te gjeni gjithmone te njeri-tjetri miqesine, dashurine dhe kujdesi bashkeshortor nuk do ju mungoje!
Faleminderit gjithe atyre qe moren pjes ne gezimin tone familjar!
Respekte!”
, ka shkruar ai.

Related Posts

Caitlyn Jenner Opens Up About Her Relationship with the Kardashian-Jenner Family

Caitlyn Jenner, the 73-year-old former Olympian and reality TV star, recently sat down for an interview to promote her upcoming documentary about her family. In the interview,…

Kurt Russell and Goldie Hawn are happy because they became grandparents again.

Kurt Russell and Goldie Hawn are really happy because they just became grandparents for the eighth time. They’re as thrilled as any grandparent would be! Everyone knows…

Sally Field’s worst on-screen kiss in her decades-long career might be a surprise to most

Sally Field has always been a favorite of mine. She is a legendary actress with exceptional talent. Additionally, the 76-year-old has had a long history of on-screen…

Flight attendant gives hilarious response to an arrogant rich woman

A very well dressed woman at this person’s flight refused to raise her tray when asked to do so by the gay flight attendant. Instead, she showed…

Michael Strahan’s daughter in extreme pain during chemotherapy for brain cancer

In a poignant and candid YouTube vlog, Isabella Strahan, the daughter of renowned TV personality Michael Strahan, opened up about her ongoing struggle with brain cancer. At…

A royal expert gives a “major” report on Kate Middleton’s surgery weeks after she got out of the hospital.

Kate Middleton is continuing her recovery from her abdominal surgery in mid-January. The Princess of Wales left the hospital, The London Clinic, almost two weeks after the…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *