Efi xheloze për Kiarën? Ja çfarë tha ish-banorja e BBV teksa Luizi këndonte në skenë (VIDEO)

Luizi dhe Kiara kanë qenë në qendër të vëmendjes pas finales së “Big Brother VIP”, me fansat që i ndjekin ngado. Vëmendje kanë marrë edhe në festat…

Dasma e Luizit me Kiarën nuk është e vlefshme? Gazetarja zbulon si qëndron e vërteta

Celebrimi i dasmës së Luizit dhe Kiarës në Bashkinë e Tiranës është përcjellë më shumë emocion nga shumë fansa dhe teleshikues por nuk kanë munguar dhe zërat…

“Bashkëshorti im të jetë si Luizi”, E hoqën nga puna se përmendi ish-banorin e BBV, reagon për herë të parë gazetarja dhe zbulon lëvizjen e radhës

Ish gazetarja e RTSH-së, Eri Muço, e cila u hoq nga puna pasi përmendi Luiz Ejllin, fituesin e Big Brother VIP në ambientet e studios së lajmeve…

“Është vepër penale!”, Deklaroi se u kërcënua nga ish-banorja e BBV dhe kunati i saj, Tea denoncon Kiarën në polici?

E bujshme ishte deklarata e ish-banores së “Big Brother VIP” Tea Trifoni, e cila pohoi publikisht se ishte kërcënuar nga Kiara dhe familjarët e saj me jetë….

Pas celebrimit në finalen e “BBVA”, zbulohet kur do mbahet dasma me familjarët e Luizit dhe Kiarës

Pas dasmës së mbajtur pak muaj më parë si lojë e Big Brother dhe pas dasmës së vërtetë që u mbajt në finale, Kiara ka zbuluar se…

Arbër Hajdari del me deklaratën e fortë për moderatoren: Kiara Tito ma ka nxirë

Arbër Hajdari ka dhënë opinionet e tij të fundit për këtë “Big Brother”, gjatë një interviste mbrëmjen e djeshme. Ai u shpreh se rifutja e 4 banorëve…

Incident para finales së “BBV2”, do të habiteni se çfarë i ndodhi Keisi Medinit

Mbrëmjen e djeshme në finalen e BBV ishin të ftuar të gjithë ish-banorët e këtij edicioni e një ndër to edhe Keisi Medini. Ajo çfarë mori vëmendjen…

Martesa e Luizit dhe Kiarës është e jashtëligjshme? Del dokumenti

Martesa mes Luizit dhe Kiarës mbrëmjen e djeshme LIVE mbërtheu para televizorit të gjithë shqiptarët brenda dhe jashtë vendit. Kurorëzimi i martesës u bë me një ceremoni…

Arian Bajrami the famous Albanian in the Balkan countries

Arian Bajrami is a Albanian VIP, famous star in the Balkan countries like North Macedonia, Kosova, Albania, Montenegro and more. Arian Bajrami has been choosen from the…

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!