Luizi po jeton te shtëpia e Kiarës? Fansi bën veprimin e papritur

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutuan disa nga ngjarjet me të komentua lidhur me banorët e Big Brother Vip Albania pas përfundimit të…

Si kompania One.al mashtron konsumatorët në Shqipëri

Në ditët e fundit, kompania telekomunikacionit One.al ka ardhur në qendër të vëmendjes publike për shkak të denoncimeve të pafundme të klientëve të saj. Një numër i…

Luizi takohet me Butrint Imerin? Fituesi i BBV bën namin në rrjetet sociale (FOTO)

Të shtunën Luizi u shpall fitues i edicionit të dytë të “Big Brother VIP Albania”. Përveç kësaj, Luizi ka shënuar edhe suksese të shumta. Një nga to…

Pas suksesit të ‘BBV2’, Olsa Muhameti zbulon emisionin e bujshëm që do të nis këtë verë në TCH (VIDEO)

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur…

E pabesueshme, ja çfarë i ndodhi Luizit pas fitores së BBV (FOTO)

Të shtunën e javës së kaluar Luiz Ejlli u shpall fitues i Big Brother VIP 2, pas 4 muaj e gjysmë brenda shtëpisë më të famshme në…

Ia kalon edhe mbretit Charles, Luiz Ejlli thyen një tjetër rekord

Luiz Ejlli do të mbahet mend gjatë nga publiku shqiptar që pas aventurës së tij në “Big Brother VIP”. Jo vetëm si fitues i reality show-t, por…

A do kthehen 3 nga Maldivet? Përgjigjja e Luizit na habiti të gjithëve

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli, ka dhënë një intervistë për emisionin “Shqipëria Live” teksa ndodhej në ‘afterparty’-n, ku u festua me…

Noizy zbulon planet: Kam dy fjalë edhe për Luiz Ejllin

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Një mbrëmje pas finales së madhe është organizuar një ‘afterparty’ për të festuar me të…

Sara Hoxha zbulon kur do nisë Big Brother VIP 3

Big Brother VIP 2 mbaroi dhe Sara Hoxha ka deklaruar se së shpejti do të ketë edhe Big Brother VIP 3 pas suksesit te jashtezakonshem që pati…

Menjëherë pas daljes nga BBVA, Luizi dhe Donaldi sjellin befasinë e parë (VIDEO)

Këngëtari Luiz Ejlli të shtunën e 6 majti u shpall fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania. Por, menjëherë pas kësaj, Luizi ka nisur…