E papritur: Çka po ndodh mes Luiz Ejllit dhe Flori Mumajesit?

Dyshja artiste shumë e dashur për publikun sipas ndjekësve mesa duket do ti bashkojnë forcat.

Luizi ka postuar para disa orësh nja foto në llogarinë e tij, ku shihen vetëm disa detaje të vogla, e që lë të kuptoj në bazë të tatuazhit është këngëtari Flori Mumajesi, shkruan Kosovarja.

Ani pse Ejlli nuk ka pohuar asgjë, por kjo ne syrin e fansave është parë ndryshe, duke kuptuar se ata do të vijnë së shpejti me një projekt të ri.

Se kur do ndodhi kjo, ne na mbetet për te parë.

FOTO:

Related Posts

For the first time, baby hears his mother’s voice

A Heartwarming Moment Back in 2017, an incredible video captured the touching moment when a baby girl heard her mother’s voice for the very first time. This…

Sally Field, 76, battled ageism in Hollywood her entire career and never had plastic surgery.

It’s rare to encounter a celebrity nowadays who hasn’t had work done, especially given the pressure that renowned women often face. It’s challenging to be a woman…

Princess Diana never-before-seen photographs

Princess Diana was not known as “The People’s Princess” just because it was a catchy moniker for her. No, she became an essential person for the British…

Remembrance of Reba McEntire’s Band Members Who Have Passed Away

Reba McEntire deeply appreciates the magnitude of loss and the depths of suffering. 1991 marked a turning point in history because it was the year the superstar…

Bruce Willis Battles with Dementia

In a recent revelation, it has been disclosed that the legendary Bruce Willis, now aged 68, is facing a courageous battle with dementia. This unfortunate condition has…

‘The Five’ Breaks Records as the Most-Watched Cable Program in 2022

Fox News has once again dominated the ratings, leaving competitors MSNBC and CNN in the dust. In fact, 2022 was the third-highest-rated year ever in cable news…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *