Engjo zbulon befasinë e madhe, vjen sonte në mesnatë

Këngëtari i ri në moshë por i mbushur plot energji për muzikën, Engjo i cili jeton dhe vepron në Zvicër ka debutuar fortë në skenën e muzikës shqiptare me projektin e tij të parë Cest la vie, shkruan Billbordi.com

Por ai ka befasur të gjithë me trailerin e fundit të publikuar në rrjetet e tij sociale të këngës së tij të re të titulluar Bella.

Një klip mjaft i nxehtë i cili shihet që ka zgjuar kureshtje të madhe tek fansat e tij. Në trailer shihet Engjo i zhveshur në pjesën e lartme dhe në një xhakuzi, përderisa një vajzë me shishe shampanje futet brenda.

E nëse jeni kurioz për këtë super projekt të Engjos, ju mbetet të prisni sonte videoklipin në orën 00 00 pas mesnate ku shënon edhe ditëlindja e tij.

VIDEO

Related Posts

Kate Middleton’s Cancer Diagnosis: Revealing the Shocking News

Last week, much to the surprise of her close friends, Kate Middleton shared the news about her cancer diagnosis. While she confided in a small group of…

Stray cat refuses to eat unless she gets food in a bag

A mother’s love for her child is stronger than anything else. Often, a mom will go without so that her children can get what they need. It…

Paris Hilton lashes out at mean online comments about son’s head: “He just has a large brain”

While fame and notoriety can be a lot of fun – think endless streams of money, flashy red carpet events, mingling with society’s elite – living in…

Kate Middleton spotted in public for first time since abdominal surgery, claim onlookers

It’s been 84 long days of rumor and speculation, but Kate Middleton has finally been spotted out and about for the first time since her January surgery….

This Unusual Dance Routine by Two Girls Had the Entire Crowd On Their Feet from the Moment They Turned Around!

Initially, you might underestimate the captivating power of this dance routine, but you’d be mistaken. Clogging, a typically impressive form of Irish dance, is known for its…

The Golfing Trip That Ended My Marriage: A Shocking Picture Changed Everything

Sarah had eagerly awaited her final day at her 9-to-5 job before transitioning to a new role. With the sun beaming down and a sense of liberation…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *