Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, ka vendosur të marrë disa ditë pushimi për veten e saj.

Pas muajve të punës intensive dhe drejtimit të programit të ndjekur “Big Brother VIP Albania 2”, ajo ka vendosur të pushojë dhe të relaksohet.

Arbana ka zgjedhur një destinacion të mrekullueshëm për këto pushime.

Bashkë me burrin dhe fëmijët e saj, ajo po shijon kohën në ishullin e bukur Santorini në Greqi.

Nëpërmjet disa fotografi të postuara në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram, Arbana shfaqet shumë e bukur në një fustan të zi, duke gëzuar pamjet panoramike të ishullit grek.

Kjo është një mënyrë e mrekullueshme për Arbana Osmani për të shijuar pushimet dhe për t’u rikarikuar pas një periudhe të lodhshme të punës.

FOTO:

Related Posts

Caitlyn Jenner Opens Up About Her Relationship with the Kardashian-Jenner Family

Caitlyn Jenner, the 73-year-old former Olympian and reality TV star, recently sat down for an interview to promote her upcoming documentary about her family. In the interview,…

Kurt Russell and Goldie Hawn are happy because they became grandparents again.

Kurt Russell and Goldie Hawn are really happy because they just became grandparents for the eighth time. They’re as thrilled as any grandparent would be! Everyone knows…

Sally Field’s worst on-screen kiss in her decades-long career might be a surprise to most

Sally Field has always been a favorite of mine. She is a legendary actress with exceptional talent. Additionally, the 76-year-old has had a long history of on-screen…

Flight attendant gives hilarious response to an arrogant rich woman

A very well dressed woman at this person’s flight refused to raise her tray when asked to do so by the gay flight attendant. Instead, she showed…

Michael Strahan’s daughter in extreme pain during chemotherapy for brain cancer

In a poignant and candid YouTube vlog, Isabella Strahan, the daughter of renowned TV personality Michael Strahan, opened up about her ongoing struggle with brain cancer. At…

A royal expert gives a “major” report on Kate Middleton’s surgery weeks after she got out of the hospital.

Kate Middleton is continuing her recovery from her abdominal surgery in mid-January. The Princess of Wales left the hospital, The London Clinic, almost two weeks after the…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *